Kantor Kraków

W królewskim mieście Kraków, często musimy wymienić pieniądze. Wyjazd za granicę należy opłacić w obcej walucie, a czasem nawet wymienić pieniądze otrzymane od turystów czy zagranicznych studentów, których w Krakowie było zawsze bardzo wielu. Oczywiście najlepszym miejscem wymiany waluty jest kantor. Kraków posiada wiele takich obiektów, w każdym z nich można przeprowadzić tego typu transakcję, ale warto pamiętać, że nie każdy kantor jest opłacalny.

Nie musimy wcale daleko szukać dobrej ceny wymiany walut. W poszukiwaniu najlepszego kursu wymiany walut wystarczy krótki spacer z centrum Krakowa w kierunku Basztowej. Tuż za rogiem przy ul. Długa 48/23 znajdziesz krakowski kantor "Centuś" z uczciwym kursem wymiany walut i miłą obsługą.

W kantorze "Centuś" znajdziesz najlepsze kursy wymiany walut takich jak Euro czy 20 innych walut w mieście Kraków. Kantor Centuś oferuje zarówno skup i sprzedaż walut z całego świata oferując najlepsze stawki na krakowskim rynku kantorów!

Kantor Kraków - "Centuś" ul długa 48/23

Krakowski kantor - godziny otwarcia

Kantor „Centuś” w Krakowie czynny jest w godzinach 9:00 - 18:00, z wyjątkiem sobót, kiedy kantor pracuje do 14:00.

Złoto dewizowe - Srebro inwestycyjne

Zakres działalności kantoru obejmuje również skup i sprzedaż złota dewizowego oraz srebra inwestycyjnego w postaci monet i sztabek w najkorzystniejszych cenach, ustalanych indywidualnie w oparciu o wycenę wykonywaną przed zawarciem transakcji. Oferujemy również możliwość sprawdzenia autentyczności monet oraz sztabek specjalistycznym sprzętem bez ingerencji w integralność opakowania typu kapsel lub certipack. Posiadamy wymaganą koncesję NBP na obrót złotem inwestycyjnym i przy każdej zawartej transakcji wydajemy rachunek imienny lub na okaziciela.