Nowy sącz

Najlepszy kantor w Nowym Sączu - Centuś

Pod hasłem "Najlepszy kantor Nowy Sącz", kryje się kantor wymiany walut Centuś. Zapraszamy wszystkich Państwa, którzy chcą wymienić walutę po atrakcyjnych stawkach. Oferta wymiany walut (skup i sprzedaż) skierowana jest do mieszkańców miasta Nowy Sącz, okolic jak i turystów będących tranzytem lub czasowo. 
 

Wymiana walut w korzystnych cenach!

Atrakcyjna lokalizacja - w centrum Nowego Sącza sprawia, że szybko i łatwo można dojechać i załatwić sprawy związane ze sprzedażą, czy kupnem interesującej nas waluty. Nasz kantor to Państwa komfort i bezpieczeństwo traktujemy priorytetowo – zapewniamy profesjonalną obsługę wymiany walut i gwarantujemy rzetelność oraz uczciwe podejście do przebiegu transakcji.

 

Dolar, Euro, Funt i inne waluty w bardzo dobrej cenie!

  1. Kursy znajdujące się na stronie mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Prosimy o telefoniczne potwierdzenie transakcji.
  2. Klient zawierający transakcje zobowiązany jest podać swoje imię i kontaktowy numer telefonu.
  3. Kwota i waluta będąca przedmiotem negocjacji nie może ulec zmianie.
  4. Zapytanie o cenę waluty nie jest równoznaczne z potwierdzeniem transakcji. Przy transakcji o wartości powyżej 1000 euro proponujemy najlepsze warunki w mieście!
  5. Cena kupna/sprzedaży zarezerwowana telefonicznie może być utrzymana przez okres nieprzekraczający 2 godziny dla stałych klientów (czas ten może zostać wydłużony po uprzednim wyrażeniu zgody przez obsługę). Pozostali Klienci mogą liczyć na gwarancję ceny przez okres 30 min (czas może zostać wydłużony po uprzednim wyrażeniu zgody przez obsługę).
  6. Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm.
  7. Zapytanie o kurs nie jest potwierdzeniem realizacji transakcji. Kursy często ulegają zmianom, dlatego mają one tylko charakter informacyjny. W celu potwierdzenia kursu prosimy o kontakt telefoniczny z kantorem i jednoczesne powołanie się na naszą stronę internetową.
  8. Kursy walut zamieszczone na niniejszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz.93, z późn. zm.).